Loading


GOŁDAP. Od lat w drugiej połowie września członkowie gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotykają się, by tańcem i biesiadą żegnać lato. W tym roku ich spotkanie odbyło się w ubiegłą sobotę, 23 września pod wiatą w pobliżu leśniczówki Kumiecie.

Trzeba przyznać, że pogoda tego dnia była lepsza niż bywała przez wiele dni tegorocznego lata. Choć to był już drugi dzień jesieni, świeciło słońce, było bardzo ciepło. Aura sprzyjała miłym i przyjemnym pogaduchom. Te odbywały się przy stołach, na których stanęły potrawy przygotowane samodzielnie lub zakupione przez uczestników. Rozpalone zostało też ognisko, nad ogniem którego można było upiec kiełbaskę. Miła atmosfera szybko wyciągnęła biesiadujących zza stołów na polbrukowy parkiet i zaczęła się zabawa. Jak zwykle oprawę muzyczną zapewnił związkowy didżej Czesław Stawiecki.

Dziękuję przewodniczącej gołdapskiego koła Helenie Łukaszewicz i członkom związku za zaproszenie i możliwość udziału w kolejnej Waszej imprezie. Jak zawsze było bardzo fajnie :) Wszystkich seniorów zaś, którzy siedzą w domach i się nudzą, zachęcam do przyłączenia się do tej naszej aktywnej, lokalnej organizacji. Na pewno nie pożałujecie :)

Jacek Rakowski

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie