Loading


GOŁDAP. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi z klasy Ib wraz z nauczycielką panią Kornelią Oczkowską, w ramach lekcji o kulturze odwiedzili 28 września wystawę fotografii „Krajobrazy dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”, zorganizowaną w ramach 25 Europejskich Dni Dziedzictwa 2017 w Izbie Regionalnej „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza”. Młodzież z zainteresowaniem obejrzała wystawę i wysłuchała prelekcji na temat walorów naszego regionu.

 

 

Dzień wcześniej wystawę obejrzała delegacja nauczycieli i uczniów z zaprzyjaźnionego niemieckiego miasta Stade. Członkowie niemieckiej delegacji zaproponowali w ramach współpracy organizację wystawy prac młodego niemieckiego artysty Fredericka GaB. Odbędzie się ona prawdopodobnie w maju 2018 roku w gołdapskiej izbie regionalnej. Goście zwiedzili również stałą ekspozycję zbiorów związaną z historią naszego miasta, do której obejrzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu. Wstęp wolny.

 


BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!