Loading


GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny przyznało stypendia w ramach programu „Agrafka Agory - Aktywny Student”. Komisja kwalifikacyjna oceniła wnioski o stypendium i postanowiła przyznać 9 stypendiów: 3 studentom rozpoczynającym studia i 6 studentom kontynuującym naukę.

- Stypendia w ramach programu „Agrafka Agory - Aktywny Student” są stypendiami rozwojowymi, a otrzymują je studenci pochodzący z niezamożnych rodzin, którzy oprócz dobrych wyników w nauce są aktywni społecznie, mają osiągnięcia sportowe, kulturalne czy naukowe wykraczające poza zakres studiów – mówi Zbigniew Mieruński, prezes GFL i koordynator funduszu stypendialnego – Stypendium wynosi 380 złotych miesięcznie i jest przydzielane na cały rok akademicki. Dziękujemy tegorocznym dobroczyńcom za przekazanie środków na fundusz stypendialny. Dziękujemy gminie Gołdap, Fundacji Agory, powiatowi gołdapskiemu, gminie Dubeninki, uczestnikom Charytatywnego Koncertu Świąteczno-Noworocznego, osobom prywatnym oraz osobom przekazującym 1%. To dzięki naszym darczyńcom możemy pomagać zdolnej młodzieży z powiatu gołdapskiego.

W roku akademickim 2017/2018 stypendia otrzymają: Joanna Derewecka, Ewa Ejsmont, Katarzyna Agnieszka Forysiak, Liliana Korenkiewicz, Agnieszka Agata Żukowska, Patrycja Urszula Dąbrowska, Marlena Wioleta Zakrzewska, Anita Przekop i Bartłomiej Zyborowicz.

„Agrafka Agory – Aktywny Student” jest partnerskim programem Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji Agory oraz Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!