Loading


GOŁDAP. Już po raz 14 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi zorganizowała konkursu na najpiękniejszy balkon i ogród w zasobach spółdzielczych. Jego rozstrzygniecie i wręczenie nagród laureatom odbyło się 22 września w Urzędzie Miejskim.

24 i 25 lipca dziewięcioosobowa komisja pod przewodnictwem Zdzisława Janczuka dokonała przeglądów 87 balkonów i 13 ogrodów. Zostały wówczas wykonane zdjęcia każdego z nich. 22 sierpnia członkowie komisji ocenili je, przyznając każdemu punkty. Po ich zsumowaniu wyłoniono zwycięzców.

 • kategoria „najpiękniejszy balkon”
  1. Bogusława i Jan Jabłońscy
  2. Magdalena Kwaśniewska oraz Grażyna Engelbardt
  3. Elżbieta Kaszubska
  wyróżnienia: Agnieszka i Krzysztof Pruszyńscy, Krystyna i Józef Sidorowie, Barbara Minksztyn, Monika Karniłowicz, Małgorzata i Edward Tałejszysowie, Irena i Aleksander Kruklińscy, Krystyna i Eugeniusz Anuszewscy, Sylwia i Robert Kisielewscy, Danuta i Henryk Sorokowie, Beata i Stanisław Leśny, Agata i Adam Michałowscy, Karolina Wiktoruk, Jolanta i Dariusz Wojtynowie, Halina Akielewicz, Marianna i Henryk Anuszkiewiczowie, Magdalena i Dariusz kruklińscy, Marcin Ostaszewski

 • kategoria „najpiękniejszy ogród”
  1. Heronima Buczyńska
  2. Benedykta Olszewska
  3. Teresa jakubanis oraz Wiesława i Henryk Pielachowie

Pula nagród w tym roku wyniosła 5 tysięcy złotych, a nagrodami były kupony na zakupy w jednej z lokalnych firm. Pierwsze miejsce było warte 250zł, drugie 200zł, trzecie 160zł, zaś wyróżnienia 130zł.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
 • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
 • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
 • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
 • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
 • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
 • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
 • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!