Loading


GOŁDAP. 22 września odbyło się uroczyste spotkanie byłych i obecnych pracowników oraz przyjaciół Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi. Wszystko za sprawą obchodzonego jubileuszu 18-lecia istnienia placówki. Wśród zaproszonych gości byli również starosta gołdapski Andrzej Ciołek, wicestarosta Grażyna Senda i przewodniczący rady powiatu Stefan Piech.

Spotkanie prowadziła dyrektor SPZPO Zofia Syperek. Nie zabrakło miłych gestów i ciepłych słów. Starosta gołdapski złożył na ręce dyrektor wyrazy uznania i podziękowania za realizację tak zaszczytnej i ciężkiej misji. Ponadto pracownicy z wieloletnim stażem zostali odznaczeni przez starostę medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”. Panie: Teresa Makowska, Halina Sadowska, Ewa Koszykowska, Danuta Engelbardt, Jadwiga Stankiewicz, Agata Dowejko-Michałowska, Wiesława Pachucka i Joanna Zachariasz przez ponad 20 lat wykonywały ofiarną i niezwykle trudną pracę na rzecz mieszkańców powiatu gołdapskiego. Ich wiedza i zdobywane przez długie lata doświadczenie, a także szczególna umiejętność tworzenia wokół przyjaznej i życzliwej atmosfery, mają znaczący wpływ na jakość leczenia pacjentów w naszym powiecie.

Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie uwieczniono wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!