Loading


KOZAKI. W ramach projektu „Ciekawi środowiska” w świetlicy wiejskiej w Kozakach zorganizowano spotkanie, na którym dzieci mogły przynieść i zaprezentować swoje zwierzątka. Uczestnicy chętnie opowiadali o pupilach. Podczas spotkania poruszono ważny temat, iż posiadanie zwierzęcia to nie tylko duża przyjemność, ale również obowiązki. Dzieci zwróciły uwagę, że wszystkie gatunki i rasy wymagają nieco innej pielęgnacji, ale każdy z nich na pewno potrzebuje odpowiedniego miejsca, przestrzeni do spania, właściwego doboru pokarmu oraz systematycznej pielęgnacji higieny. Po omówieniu ważnych tematów uczestnicy dzielili się z innymi ciekawostkami oraz zabawnymi historiami z udziałem swoich zwierząt.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!