Loading


POGORZEL. Sołeckie dożynki odbyły się wczoraj w Pogorzeli. Powakacyjny piknik rozpoczął się o 13.00 na terenie szkolnym i trwał kilka godzin. W tym czasie odbyło się kilka konkursów dla dorosłych, na zwycięzców których czekały nagrody. Dzieci mogły korzystać bez ograniczeń z dmuchanej zjeżdżalni i dmuchanej „dżungli”. Był wiejski stół, na który potrawy przynosili sami mieszkańcy. U pielęgniarek z grupy „Puls” można było sprawdzić poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Najmniejszymi dziećmi zajmowały się panie animatorki. Muzycznie imprezę oprawiał JD Tomaszek. Organizatorami festynu, który sfinansowany został ze środków funduszu sołeckiego, byli sołtys Elżbieta Ratomska wraz z mieszkańcami.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!