Loading


OLSZTYN. Z wizytą u wicemarszałka województwa warmińsko-mazurskiego Marcina Kuchcińskiego byli dziś radni powiatowi: Anna Kozioł i Mariusz Kowalczuk. Głównym tematem rozmowy był przebieg przez teren miasta drogi wojewódzkiej nr 651, której remont jest obecnie projektowany.

Zdaniem gołdapskich włodarzy nowy przebieg tej drogi powinien prowadzić m.in. przez ul. Zatorową. Wicemarszałek dotychczas był sceptyczny takiej propozycji. Po zapoznaniu się z argumentacją radnych prawdopodobnie przychyli się jednak do ich wariantu (jest to jeden z trzech możliwych).

Poruszony został również temat gołdapskiego szpitala. Radni poprosili marszałka, aby pamiętał o Gołdapi i był w pełnym kontakcie z nimi, jeżeli pojawią się możliwości dofinansowania zakupów sprzętu medycznego dla naszej placówki.

Mariusz Kowalczuk rozmawiał też z Marcinem Kuchcińskim jako dyrektor OSiR. Dopytywał o możliwości dofinansowania przez Urząd Marszałkowski zakupów sprzętu wodnego.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie