Loading


POWIAT GOŁDPASKI / KRAJ. W drodze na Jasną Górę pielgrzymuje grupa Sambia złożona z wiernych z powiatów: gołdapskiego i oleckiego. Grupa liczy 40 pątników i cały czas dołączają nowi pielgrzymi. Nasza grupa jest częścią jubileuszowej XXV Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę, która liczy ponad 450 osób. Jej trasa jest jedną z najdłuższych w Polsce, wynosi około 560km.

Wyruszyliśmy 26 lipca z Gołdapi, natomiast do celu naszej wędrówki dotrzemy 11 sierpnia. Dzisiejszej nocy nocowaliśmy w Bulkowie w powiecie pułtuskim. Przewodnikiem naszej grupy jest ksiądz Wojciech Kondratowicz, któremu towarzyszą ksiądz Tadeusz Korosteński oraz ksiądz Krystian Ostrowski. Pielgrzymujemy w intencjach wszystkich wiernych z naszych parafii.

Szczęść Boże.

uczestnik pielgrzymki

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie