Loading


GOŁDAP. Popołudniu w centrum Gołdapi odbyły się oficjalne obchody 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Nie było wystąpień czy przemówień. Kilka minut przed godziną 17 był hymn państwowy oraz podniesienie biało-czerwonej flagi na maszt. O 17.00 rozbrzmiały syreny. Później przedstawiciele władz samorządowych, partii politycznych i różnych instytucji, a także mieszkańcy złożyli kwiaty i zapalili znicze, jedni pod pomnikiem Niepodległości, inni pod stojącym obok krzyżem.

O godzinie 21.15 w centrum miast wyświetlony zostanie film „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały” w reż. Ireneusza Dobrowolskiego. W przypadku złej pogody będzie można go obejrzeć w kinie Kultura.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie