Loading


KRAJ. „Serce matki i prochy syna” to tytuł artykułu autorstwa Dariusza Cychola, jaki ukazał się w ostatnim wydaniu ogólnopolskiego tygodnika „Fakty i mity”. Odnosi się on w nim do działalności publicznej wicestarosty Grażyny Sendy (wybranej do rady powiatu z list PiS) oraz jej syna Kamila S., który jest podejrzany o działalność związaną narkotykami. Został on jakiś czas temu zatrzymany przez policję i trafił do aresztu, decyzją sądu został z niego  zwolniony.

Autora artykułu zaskakuje postępowanie policji, prokuratury i sądu w tej sprawie. Zwraca uwagę na fakt, że: sprawa została dosyć szybko przejęta od Prokuratury Rejonowej w Olecku przez Prokuraturę Okręgową w Suwałkach; że komendant powiatowy policji zaczynał karierę policyjną Suwałkach; że z Suwałkami powiązany jest też zastępca komendanta powiatowego policji; że „z tego miasta pochodzi jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy PiS - poseł Jarosław Zieliński; przez przypadek zapewne minister MSWiA nadzorujący policję” (cytat z artykułu). Dariusz Cychol nie rzuca wprost żadnych oskarżeń, jednak po lekturze artykułu czytelnik może wyciągnąć dosyć jednoznaczne wnioski.

Osoby zainteresowane pełną treścią artykułu mogą się z nim zapoznać kupując wydanie papierowe gazety lub e-wydanie w internecie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie