Loading


„Dziś jest już koniec roku słonecznego,
Uśmiechnij się więc droga koleżanko i drogi kolego
Obowiązki się skończyły,
Edukację wszyscy pomyślnie zakończyli.
Jedźmy więc razem na wakacje,
Tam czekają nas atrakcje.
Żwawo! Pakujcie szybko walizki,
Gdyż początek wakacji jest już bardzo bliski.”

GOŁDAP. 21 lipca odbyło się uroczyste podsumowanie roku słonecznego w Środowiskowym Domu Samopomocy "Słoneczny Dom" w Gołdapi. Dzięki uprzejmości pani Anny Rudziewicz uroczystość ta odbyła się w Zajeździe Piękna Góra Rudziewicz w Gołdapi. Wstępem do zakończenia roku była zabawa w parku linowym, która dostarczyła nam niezapominanych wrażeń. Kolejnym etapem była drużynowa gra w kręgle. Dowiedzieliśmy się, że w kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Trącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze są twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra. Podsumowaniem zabawy było ognisko połączone z wręczeniem dyplomów oraz pucharów. Serdecznie dziękujemy pani Annie Rudziewicz za możliwość spędzenia wolnego czasu w tak urokliwym miejscu.

ŚDS „Słoneczny Dom” w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie