Loading


GOŁDAP. W ubiegłym tygodniu weszła w życie uchwała rady miejskiej ws. dopuszczenia zapłaty podatków stanowiących dochody budżetu gminy Gołdap instrumentem płatniczym. Oznacza to, że poza przelewem i gotówką istnieje już prawna możliwość opłacania podatku i innych opłat na rzecz gminy np. kartą płatniczą. Nie ma jednak póki co możliwości technicznych. To się jednak powinno wkrótce zmienić.

Od 1 kwietnia br. Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. realizują w kraju Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej. Jak informuje skarbnik Joanna Łabanowska, gmina Gołdapi skontaktowała już się z KIR i jest w trakcie zawierania stosownej umowy. Niewykluczone, że terminal płatniczy pojawi się w Urzędzie Miejskim pod koniec lata lub na początku jesieni.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie