Loading


GOŁDAP. 12 osób spotkało się dziś o godzinie 21.00 pod pomnikiem Niepodległości na kolejnej manifestacji w związku z reformą sądownictwa, jaką zaproponowali rządzący parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości. Na początku podsumowano to, co wydarzyło się w ostatnich dniach w kraju, a także jak wyglądały protesty w Olecku pod sądem. Uczestnicy dzisiejszego spotkania ustalili też, że na razie zawieszają wieczorne spotkania. Symbolem tego, że mimo wszystko nadal będą patrzeć władzy „na ręce” i rozwój sytuacji ma być codzienne w kolejnych dniach zapalanie znicza i składanie róży pod pomnikiem. Padł także pomysł zorganizowania w Gołdapi po wakacjach spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Na zakończenie dzisiejszej manifestacji uczestnicy odśpiewali hymn państwowy. 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie