Loading


GOŁDAP. Piątkowe przedpołudnie rozpoczęliśmy w leśnictwie Kumiecie zajęciami pod hasłem „Harcerskie lato” z harcerzami XI Gołdapskiej Drużyny Harcerzy Leśnych prowadzonych przez druha Andrzeja Życzkowskiego. Zabawę rozpoczęliśmy od podzielenia się na dwie drużyny: „Tropiciele” i „Koliberki”. Z pomocą harcerzy nauczyliśmy się rozkładać hamak, strzelać z łuku do celu, odczytywać mapę oraz poznaliśmy różne gry i zabawy. Na zakończenie harcerze rozpalili ognisko i wszyscy wspólnie upiekliśmy kiełbaski. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu działań z harcerzami dla Nadleśnictwa Gołdap.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie