Loading


GOŁDAP. Za nami drugi dzień tegorocznych Dni Gołdapi.

W ciągu dnia przez kilka godzin na targowicy był blok gier i zabaw dla dzieci, przygotowany przez pracowników Biblioteki Publicznej w Gołdapi oraz współpracujących z nią ks. Andrzeja Domańskiego oraz Urszulę Anuszkiewicz z parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żabinie.

Wieczorem odbyły się pierwsze zaplanowane na weekend koncerty. Dziś można było zobaczyć występy zespołów: Fucked Up (Gołdap), Hymen (Iława) i gwiazdy wieczoru Kombii (to zespół założony w 2003 roku przez trzech byłych członków zespołu Kombi).

Jutro trzeci i ostatni dzień obchodów tegorocznych dni miasta. Zaplanowane zostały tylko koncerty na targowicy, które rozpoczną się o 18.45. Wystąpią: Centrala 57, Łosoś i Kamil Bednarek.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie