Loading


GOŁDAP. Promocją książki pt. „Hangar II” Zdzisława Sadowskiego rozpoczęły się tegoroczne Dni Gołdapi. Spotkanie z autorem, które prowadził Mirosław Słapik, odbyło się dzisiejszego popołudnia w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób.

Jutro i pojutrze na targowicy odbędą się kolejne zaplanowane wydarzenia w ramach tegorocznych dni miasta. W sobotę od 10.00 do 14.00 będą gry i zabawy dla dzieci, zaś o 18.45 rozpoczną się koncerty. Wystąpią: Fucked Up, Hymen i Kombii. Także niedzielne koncerty rozpoczną się o 18:45. Twego wieczoru zobaczyć będzie można na scenie Kamila Bednarka oraz zespoły: Łosoś i Centrala 57.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie