Loading


GOŁDAP. Gołdapscy policjanci obchodzili wczoraj Święto Policji. To polskie święto ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 1995 roku. Wypada ono formalnie 24 lipca, w rocznicę powołania polskiej Policji Państwowej w 1919 roku. Najpierw o 11.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Gołdapi odbył się msza święta. Dwie godziny później w siedzibie policji odbył się apel, podczas którego wręczono m.in. akty mianowania na wyższe stopnie policyjne i wręczono odznaczenia przyznane przez władze centralne. Na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, prezydent RP Andrzej Duda odznaczył brązowym Medalem za Długoletnią Służbę aspiranta sztabowego Wojciecha Wiszniewskiego. Decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” wyróżniony został starszy aspirant Robert Prochowicz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie