Loading


GOŁDAP. 17 maja w Bibliotece Publicznej w Gołdapi po raz kolejny spotkali się miłośnicy i kolekcjonerzy gier planszowych. W spotkaniu uczestniczyło 16 graczy, najmłodszy gracz miał zaledwie kilka miesięcy. Cieszymy się, iż ta intelektualna, ciekawa rozrywka przyciąga miłośników gier w różnym wieku.

Zagrano w takie gry: ”Zostań dzielnicowym”, „Owce na wypasie”, „Mamy szpiega”, „Pędzące ślimaki”, „6 bierze”, „Jenga”, „TriBond”, „Dobble”, „Szachy”.

Wszystkich zainteresowanych grami planszowymi zabawy zapraszamy do Biblioteki Publicznej (sala nr 2) w każdą środę w godzinach 17.00-19.30.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie