Loading


GOŁDAP. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wykorzystują każdą okazję do promowania bezpieczeństwa. Tak też było podczas minionego weekendu. Funkcjonariusze wzięli udział w obchodach Święta 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego oraz w festynie parafialnym zorganizowanym przez parafię pw. Najświętszej Maryi Panny MK. Obie imprezy były doskonałą okazją do spotkania z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, i przekazaniu im ważnych wskazówek dotyczących bezpiecznych zachowań.

Policjanci podczas spotkań promowali tematykę związaną z bezpieczeństwem i prewencją kryminalną, prezentowali sprzęt oraz wyposażenie policyjne, które przyciągało zwłaszcza najmłodszych uczestników. Dzieci bardzo chętnie przymierzały policyjne czapki i wsiadały za kierownicę radiowozu, a ich rodzice dokumentowali te chwile robiąc pamiątkowe zdjęcia. Najwięcej radości najmłodszym sprawiła możliwość zebrania odcisków linii papilarnych. Do radiowozu ustawiła się spora kolejka chętnych, aby odbić na pamiątkę odciski swoich palców. Ponadto policjanci rozdawali dzieciom i dorosłym odblaskowe elementy wyjaśniając, jak duże znaczenie w bezpieczeństwie na drodze ma taki niepozorny przedmiot.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie