Loading


GOŁDAP. Żadna pogoda nas nie odstraszy od aktywnego spędzenia czasu. Dzięki uprzejmości PZW w Gołdapi czworo uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej: Fabian, Maciek, Szymon i Piotr pod czujnym okiem opiekunów wzięło udział w zawodach wędkarskich, które odbyły się 30 kwietnia nad jeziorem w Gołdapi.

Chłopcy od dawna interesują się wędkarstwem i próbują łowić ryby. Ostatnio zaopatrzyli się w sprzęt wędkarski. Chociaż było zimno, chwycili za wędki i wytrwale próbowali złowić ryby. Brań było sporo, ale tylko Fabianowi sprzyjało szczęście, złapał aż trzy. W zawodach zajął drugie miejsce w kategorii „połowy z brzegu”.

Było wspaniale, ponieważ wszyscy zostali nagrodzeni, a Fabian otrzymał dodatkową nagrodę.

Bardzo dziękujemy zarządowi PZW za zaopiekowanie się nami podczas zawodów i zaproponowanie dalszej współpracy celem zdobycia uprawnień wędkarskich.

WTZ w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie