Loading


WILKASY. 28 kwietnia w Wilkasach koło Giżycka odbył się konkurs piosenki pt. „Śpiewający Kormoran”. Do przesłuchań przystąpiło prawie stu wykonawców z regionu warmińsko-mazurskiego. Gołdapski Dom Kultury w kategorii soliści 9-12 lat reprezentowali m.in. Iga Włodarczyk, która zajęła I miejsce oraz Kacper Buczyński, który otrzymał wyróżnienie. Kategorię 13-16 lat reprezentowali Jakub Pawłowski oraz Magdalena Dominiuk, którzy zdobyli wyróżnienia. W kategorii open prezentowały się Aleksandra Sieczkowska i Kaja Rozmysłowska. Kaja zajęła I miejsce. „Gołdapskie Zdrójki” to nowy zespół wokalno-instrumentalny Domu Kultury, który debiutując zdobył II miejsce w kategorii zespoły. To kolejny wielki sukces wokalistów uczęszczających na zajęcia wokalne do pracowni muzycznej prowadzonej przez głównego instruktora magistra Roberta Magielnickiego.

DK w Gołdapi
"Mazurski rejs" - Gołdapskie Zdrójki

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie