Loading


JABŁOŃSKIE. W pasie drogowym przy Green Velo w Jabłońskich posadzone zostały drzewka. W celu lepszego zabezpieczenia zostały ogrodzone palikami. Niestety, nie postały długo. Część zniszczona została prawdopodobnie przez osobę, która orała pobliskie pole.

Jak informuje dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Leszek Kowalewski, zdarzenie to nie pozostanie to bez echa. Zawiadomienie o zniszczeniu trafi w najbliższym czasie na policję.Osoby jeżdżące po Green Velo maszynami rolniczymi niszczą nie tylko drzewa, ale i nawierzchnię tej drogi rowerowej. W Jabłońskich w co najmniej dwóch miejscach jest już skruszony asfalt. Czyżby szlak rowerowy Green Velo w gminie Gołdap miał być atrakcją tylko na papierze? 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie