Loading


GRABOWO. W ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom, 9 maja filia biblioteczna w Grabowie gościła uczniów klas III oraz wychowawczynie z miejscowego Zespołu Szkół. W roli lektora wystąpił ksiądz Tadeusz Kulesza. Zaproszony gość czytał opowiadania z książki Goscinnego i Sempego pt. „Nowe przygody Mikołajka”, które od lat bawią dzieci na całym świecie, dostarczając im rozrywki i wywołują miliony uśmiechów. Po wysłuchaniu historyjek pt. „Cukierek”, „Jestem najlepszy”, „Brzydkie słowo”, „Nieposzlakowana uczciwość” rozmawiano o zasadach, którymi należy kierować się w życiu, żeby wyrosnąć na mądrych i dobrych ludzi. Mali słuchacze gromkimi brawami podziękowali księdzu za interesujące spotkanie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie