Loading


GOŁDAP. Wczoraj w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Latający kufer”, wktóre wystawiło Studio Teatralne Krak-Art. Autorem baśni jest Hans Christian Andersen.

Na przedstawienie przybyli uczniowie klas 0a i 0c oraz czterolatki z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi. Dzieci obejrzały egzotyczną opowieść o synu bogatego kupca, który roztrwonił cały majątek ojca. Wszystko skomplikowało się, gdy młodzieniec zakochał się w pięknej księżniczce. Opowieść uczy, że udawanie kogoś, kim się nie jest, nie popłaca, a za kłamstwa płaci się wysoką cenę. Aktorzy mieli wspaniały kontakt z dziećmi, aktywnie włączali je do wspólnej zabawy, prowadząc z nimi dialog i razem tańcząc.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie