Loading


GOŁDAP. Burmistrz Tomasz Luto podpisał umowę na dofinansowanie projektu „Cyfrowe usługi w zakresie udostępniania informacji publicznej Urzędu Miejskiego w Gołdapi”. Jego całkowita wartość to ponad 2,6 mln złotych, z czego wsparcie unijne wyniesie ponad 2,2 mln złotych.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone m.in. na: modernizację serwerowni oraz sieci LAN w budynku Urzędu Miejskiego w Gołdapi wraz z dedykowaną instalacją elektryczną, zakup nowych zestawów komputerowych i laptopów, zakup oraz wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów, zakup oraz wdrożenie systemu e-URZĄD z portalem płatności, zakup i wdrożenie nowego bądź rozbudowa obecnego zintegrowanego systemu dziedzinowego do obsługi urzędu oraz zakup i wdrożenie portali e-RADA i e-SOŁTYS.

UM w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie