Loading


GOŁDAP. W ostatnim dniu kwietnia w centrum Gołdapi odbył się kolejna edycja imprezy pod nazwą „Eko-piknik – dziedzictwo natury i rzemiosła”. Trwała kilka godzin. Przez ten czas na scenie można było zobaczyć m.in. zespół Rominczanie z Dubeninek, Aleksandrę Sieczkowską, Olgę Hołub czy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3. Przed sceną pokaz dał teatr ognia Flash Zone. Na stoiskach można było nabyć żywność i wyroby rękodzielnicze. W czasie festynu wolontariusze na jednym swoim stoisku zbierali środki na rzecz Natalii Kubickiej, oferując domowe wypieki i rękodzieło. Na drugim zbierali zaś karmę, miski, koce itp. rzeczy dla bezdomnych zwierząt, którymi opiekuje się na naszym terenie grupa „Bezdomniaki”. Na jednym ze stoisk Starostwa Powiatowego można było wymienić elektrośmieci na sadzonkę rośliny, notes, grę lub poradnik ekologiczny. Festyn zorganizowali: Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie