Loading


GOŁDAP. Sezon rowerowy już się rozpoczął. W trosce o bezpieczeństwo amatorów jednośladów policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wzięli udział w akcji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”, promowanej przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

5 maja asp. szt. Michał Malinowski, dzielnicowy z gołdapskiej komendy, rozmawiał z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” o bezpieczeństwie poruszających się po drogach rowerzystów. Rozdał wybierającym się wkrótce na wycieczkę cyklistom odblaskowe kamizelki, przypominał najważniejsze zasady i przepisy dotyczące poruszania się na drodze.

W czasie spotkania policjant mówił też o wymogach technicznych, jakie musi spełniać jednoślad oraz o tym, że warto zakładać kask i elementy odblaskowe, które zwiększą widoczność po zmierzchu i zmroku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie