Loading


GM. OŁDAP. Wczoraj w obwodzie głosowania nr 5 odbyły się wybory uzupełniające do rady miejskiej w Gołdapi. Obwód ten obejmuje sołectwa: Babki, Bitkowo, Botkuny i Górne. Wybory były one potrzebne, gdyż z mandatu zrezygnował wieloletni radny Jarosław Dzienis (KWW Gołdap Razem). Uczynił to, gdy został prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gołdapi. Funkcji radnego i prezesa gminnej spółki łączyć nie wolno.

Uprawnione do głosowania były 774 osoby. Wybory wygrał Kazimierz Kazaniecki (KWW Gołdap Gospodarna Gmina), który zdobył 106 głosów. Teresa Dzienis (KWW Nasza Gołdap) otrzymała 102 głosy, Andrzej Tobolski (KWW Niezależna Grupa Obywatelska) 35.

Kazimierz Kazaniecki jest obecnie sołtysem sołectwa Górne. W przeszłości był już radnym miejskim.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie