Loading


GOŁDAP. 19 kwietnia po posiedzeniu zarządu powiatu jego członkowie wizytowali oddział dziecięcy gołdapskiego szpitala. Celem wizyty było obejrzenie sprzętu ofiarowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wszystkie łóżka znajdujące się na oddziale pediatrycznym zostały wymienione na nowe (8 łóżeczek dziecięcych i 12 rehabilitacyjnych). Oddział został także doposażony w trzy łóżka szpitalne z elektryczną regulacją wysokości, w materace przeciwodleżynowe oraz szafki przyłóżkowe z regulowanym blatem bocznym. Ponadto oddział otrzymał lokalizator naczyń krwionośnych oraz holter ciśnienia.

W tym roku WOŚP zagrała po raz 25. Dzięki szlachetnej akcji prowadzonej od lat oraz niezwykłemu wsparciu wolontariuszy oddział pediatryczny naszego szpitala został doposażony w nowoczesny sprzęt, który ułatwi pracę personelowi, a co najważniejsze wpłynie na komfort pobytu i proces leczenia małych pacjentów.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie