Loading


GOŁDAP. W minioną sobotę już po raz szósty w lesie Kumiecie odbyła się impreza prozdrowotna ph. „Więcej ruchu, więcej zdrowia”. Do pokonania była dwukilometrowa trasa, wzdłuż której stały stoiska różnych instytucji i służb m.in. Nadleśnictwa Gołdap, PCPR, Komendy Powiatowej Policji. Były na nich przeprowadzane różnego rodzaju konkursy, można było otrzymać gadżety promocyjne, ulotki. Przy leśnej wiacie zorganizowano ognisko z bezpłatną kiełbaską dla wszystkich.

W imprezie wzięło udział około 300 osób. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, także i tym razem organizatorzy przyznali nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, którzy pokonali dwukilometrową trasę. Najmłodszą okazała się Adela (rok i trzy miesiące), najstarszy był pan Czesław (78 lat).

Organizatorami szóstej edycji „Więcej ruchu, więcej zdrowia" byli: Powiatowa Stacja sanitarno-Epidemiologiczna w Gołdapi, Nadleśnictwo Gołdap, Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz OSiR w Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie