Loading


Uwaga! Mamy dziś problemy z redakcyjną skrzynką redakcja@goldap.info. Interweniujemy, Prosimy o wysyłanie poczty na nasz drugi adres goldap.info@gmail.com. Za utrudnienia przepraszamy.GMINA GOŁDAP. 7 maja odbędą się wybory uzupełniające do rady miejskiej w Gołdapi. Są one potrzebne, gdyż z mandatu zrezygnował wieloletni radny Jarosław Dzienis (KWW Gołdap Razem). Uczynił to, gdy został prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gołdapi. Funkcji radnego i prezesa gminnej spółki łączyć nie wolno.

O mandat radnego ubiegać się będzie troje kandydatów. Dwoje zamieszkałych jest na terenie okręgu wyborczego, w którym odbędą się wybory, trzeci mieszka w Gołdapi.

  • Teresa Dzienis - lat 51, zamieszkała w Kolniszkach
    KWW Nasza Gołdap, siedziba komitetu: Kolniszki 6; pełnomocnik finansowy i wyborczy: Karolina Rytelewska
  • Andrzej Tobolski - lat 59, zamieszkały w Gołdapi
    KWW Niezależna Grupa Obywatelska; siedziba komitetu: Gołdap, ul. Żeromskiego 26C; pełnomocnik finansowy i wyborczy: Teresa Makarewicz
  • Kazimierz Kazaniecki - lat 55, zamieszkały w Górnem
    KWW Gołdap Gospodarna Gmina; siedziba komitetu: Gołdap, ul. Wiosenna 6; pełnomocnik finansowy i wyborczy: Krzysztof Kazaniecki

Obwód głosowania nr 5 obejmuje sołectwa: Babki, Bitkowo, Botkuny i Górne. Siedzibą obwodowej komisji wyborczej będzie świetlica wiejska w Górnem (Górne 22). Lokal wyborczy będzie otwarty w godzinach 7.00-21.00.

 

 

logowanie