Loading


GOŁDAP. Mimo niskiej temperatury wielu gołdapian wyszło dziś wieczorem do miasta, by zamanifestować swoją wiarę i wziąć udział w Drodze Krzyżowej ulicami Gołdapi. Rozpoczęła się ona o godzinie 19.00 w kościele św. Leona. Wierni wraz z duchownymi przeszli tą samą trasą, co w latach ubiegłych, wspominając kolejne etapy drogi Chrystusa na Golgotę, Jego śmierć i złożenie ciała do grobu. Krzyż nieśli przedstawiciele różnych grup modlitewnych i stowarzyszeń. Droga Krzyżowa zakończyła się w konkatedrze komunią świętą. Na koniec ks. Marek Duba podziękował wiernym za liczny udział w nabożeństwie oraz policji za eskortę na ulicach podczas przemarszu. Zaprosił też na Misterium Męki Pańskiej, jakie jutro o godzinie 14.00 zaprezentowane zostanie na podwórku kościoła NMP MK.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!