Loadingzdjęcie w dużym rozmiarze

GOŁDAP. W wigilię święta Wszystkich Świętych, jednego z najradośniejszych świat katolickich, odbył się marsz wszystkich świętych. W 19.00 pod kościołem pw. świętych Leona i Bonifacego zebrało się kilkadziesiąt osób, część przebranych za świętych, które następnie ze śpiewem na ustach przemaszerowały ulicami Gołdapi do kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Tu odmówiona została Litania do Wszystkich Świętych, a następnie księża przeprowadzili quiz dotyczący wiedzy o świętych. Dzieci podzielone zostały na 3 grupy. Zwycięska otrzymała nagrody książkowe i słodycze. Na koniec wszystkie dzieci zostały poczęstowane przez księży cukierkami.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!