Loading


GOŁDAP. Jak co roku, w Niedzielę Palmową uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej zaprezentowali Misterium Męki Pańskiej. O godzinie 10.00 w kościele św. Leona i Bonifacego w Gołdapi zgromadził się tłum zainteresowanych osób. Przedstawienie było przeplatane religijnymi pieśniami wykonywanymi przez występujących. Starannie przygotowane przebrania i rekwizyty wprowadziły oglądających w nastrój wydarzeń sprzed ok. dwóch tysięcy lat. Z roku na rok aktorzy WTZ okazują coraz większy autentyzm w odgrywaniu swoich ról. Zadowalająca frekwencja i gromkie brawa nagrodziły trud i zaangażowanie występujących oraz ich opiekunów. Coraz trudniej wyobrazić sobie Niedzielę Palmową w Gołdapi bez Misterium Pańskiego w wykonaniu podopiecznych WTZ.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!