Loading


GOŁDAP. Pomimo kiepskiej pogody, mieszkańcy miasta i gminy bardzo licznie wzięli dziś udział w Drodze Krzyżowej, która przeszła ulicami Gołdapi. Rozpoczęła się o godzinie 19.00 w kościele pod wezwaniem świętych Leona i Bonifacego. Wierni oraz duchowni idąc ulicami Wojska Polskiego, Królewiecką, Armii Krajowej, Popiełuszki, Paderewskiego, Słoneczną i Żeromskiego wspominali kolejne etapy drogi Chrystusa na Golgotę, Jego śmierć i złożenie ciała do grobu. Krzyż niesiony był między innymi przez grupy modlitewne i funkcjonariuszy straży pożarnej. W trakcie rozważań przy kolejnych stacjach padło wiele słów, które nie zawsze są wygodne współczesnemu społeczeństwu. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zakończyło się w konkatedrze komunią świętą. Nad bezpiecznym przejściem przez miasto wiernych i duchownych czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!