GOŁDAP. 11 stycznia gołdapski sztab wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny. Tym razem będziemy grali „dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów". To właśnie na ten cel będziemy zbierać fundusze podczas 23 finału WOŚP.

Wszystkich wolontariuszy mamy już zarejestrowanych, w tym roku jest ich aż 35. Teraz poszukujemy chętne zespoły rockowe, sponsorów, darczyńców oraz rzeczy na licytacje. Gadżety można przynosić do Domu Kultury w Gołdapi. Jak co roku postaramy się, żeby zima była gorąca! Oczywiście, oprócz kwesty gołdapski sztab WOŚP przewiduję różne, ciekawe atrakcje.

Jesteśmy także otwarci na wszelakie propozycje. Jeśli masz do zaoferowania coś ciekawego albo to twój pomysł jest godzien zrealizowania, odezwij się. Czekamy na wasze e-maile pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

kontakt telefoniczny:

  • 605-740-924 - Mirosław Bobrowsk, szef sztabu WOŚP w Gołdapi
  • 508-747-860 - Magdalena Krupińska, z-ca szefa sztabu WOŚP w Gołdapi

fanpage: https://www.facebook.com/WospWGoldapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!