Kabaret „Formacja Chatelet" wystąpi w niedzielę, 17 listopada w Gołdapi. Jest to cykliczna inicjatywa stowarzyszenia „Fabryka Cudów", które konsekwentnie od 5 lat realizuje projekt Gołdapskich Wieczorów Kabaretowych.

Formacja Chatelet - niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy. Ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności (cokolwiek to znaczy). Formacja powstała nagle w Krakowie... i niech trwa. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce. Nie wierz innym, którzy twierdzą inaczej. Kochają być na scenie jako Formacja Chatelet. W różnych konfiguracjach personalnych istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami twierdzą, jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie, co mieli państwo możliwość zobaczyć ostatnio w TVP2 w "Dzięki Bogu Już Weekend" 11 października. 17 listopada o godzinie 17.00 zobaczą to państwo na żywo w Gołdapi, w sali widowiskowej Domu Kultury.

Bilety są jeszcze do nabycia w biurze Domu Kultury i Informacji Turystycznej. Dzięki dofinansowaniu projektu przez gminę Gołdap jego koszt to 30zł.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.