Zapraszamy wszystkich, którym nie są obce takie wartości jak wolontariat i patriotyzm i chcą w wyjątkowej formie uczcić Europejski Rok Wolontariatu oraz Święto Niepodległości, do udziału w Sztafecie 11.11.11.11.11 w Żytkiejmach. Patronat honorowy nad nią objął wójt gminy Dubeninki Ryszard Zieliński.

Zbiórka 11 listopada przy Bibliotece w Żytkiejmach, start o godzinie 11.11. Tempo marszu dostosowane do wszystkich uczestników. Strój dowolny. Trasa marszu: aleja przy Placu Wolności - ul. M. Konopnickiej (przemarsz wyłącznie chodnikiem) - ul. Szkolna (osiedle bloków) - przejście do kościoła pw. św. Michała Archanioła.

 

 

Sztafeta 11.11.11.11.11 ma za cel promować wolontariat jako nowoczesną formę patriotyzmu, ma być hołdem ludziom, którzy pomagając innym i pracując społecznie zmieniają nasze życie. Akcja ma zasięg międzynarodowy, a zainicjowana została przez Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk" w Gołdapi.

Organizatorem sztafety w Żytkiejmach jest Koło Wolontariatu przy Bibliotece w Żytkiejmach. W przypadku pytań dotyczących akcji należy kontaktować się z koordynatorem (tel. 87-615-96-20 w godz. 8.00-14.00 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading