Zagościliście 21 sierpnia do Dubeninek? Jeśli nie, to naprawdę żałujcie. Jeśli tak, to zapewne z uśmiechem wspominacie wczorajszy przyjemnie spędzony dzień. Warto jednak przybliżyć tym, którym nie udało się tu pobawić, co ich ominęło.

Impreza odbyła się na boisku szkolnym. Już od godziny 15.00 można było spacerować w rozżarzonym słońcu wzdłuż kolorowych straganów, pełnych swojskich przysmaków, wyrobów ręcznych lub spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej. Popularnością wśród najmłodszych cieszyło się stoisko, przy którym mogły nieco zmienić swój wizerunek. Tatuaż pirata? A może makijaż kota? Niestety, charakteryzatorki straciły na zainteresowaniu, kiedy w pobliżu pojawił się klaun. Zabawy, konkursy, balonów bez liku oraz co najważniejsze rozpromienione twarze maluchów.

Festyn uświetniła muzyka zespołów Pasjon, Selit, Crazy Dance oraz Trio. Nie zabrakło także śpiewów i pląsów pod sceną. Podczas imprezy rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny „Gmina Dubeninki w kadrze". W tak oto wspaniałej atmosferze Dubienki pożegnały tegoroczne wakacje. Niestety, nie zawsze podczas tego letniego czasu mogliśmy tak świetnie się bawić jak dziś. Podsumowując można powiedzieć, że było ro fantastyczne pożegnanie mniej fantastycznego lata.

 

 

fot. Gabrysia Karbowska i Jacek Rakowski


Wyszukiwarka

Loading