Przy Stowarzyszeniu „Głos Puszczy Rominckiej" zawiązała się grupa, której zależy na podniesieniu znaczenia i wartości gminy Dubeninki. Zależy nam, by realizować konkretne przedsięwzięcia i inicjatywy, skierowane do mieszkańców gminy, jak i przyjezdnych, odwiedzających te strony. Chcemy, by ziemia ta stała się atrakcyjnym miejscem życia i wypoczynku, szeroko rozumianej rekreacji zarówno w sezonie wakacyjnym, jak i w pozostałych miesiącach.

 

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych. Tych, którzy mają pomysły jak ożywić życie naszej gminy, jak i tych, którzy chcą po prostu włączyć się do wspólnych działań. Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 maja o godz. 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia „Głos Puszczy Rominckiej" w Dubeninkach (budynek na tyłach Domu Kultury).

Beata Wojtkowska


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka