16 marca w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej w Żytkiejmach odbyła się VI edycja konkursu o odznakę „Małego Strażnika Parku". W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. W tym roku swoich przedstawicieli zgłosiło siedem szkół. Do konkursu o odznakę stanęło 23 uczniów z Boćwinki, Dubeninek, Galwieć, Pogorzeli, Żytkiejm oraz ze szkół nr 1 i nr 2 w Gołdapi.

Konkurs prowadzony był w formie turnieju opartego o pytania i zadania wyświetlane na prezentacji multimedialnej. Konkurencje sprawdzały ogólną znajomość zagadnień przyrodniczych, ekologicznych, wiedzę z zakresu zachowania się na terenach chronionych oraz znajomość naszego Parku.

 

 

Odznaki „Małego Strażnika Parku 2011" otrzymały: Katarzyna Mordas z SP w Żytkiejmach, którą zajęła I miejsce w konkursie, Aldona Sawicka z SP w Żytkiejmach - laureatka II miejsca oraz Edyta Ołów z SP nr 1 w Gołdapi - laureatka III miejsca.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Monika Stepanik z SP nr 2 w Gołdapi, Karolina Derek z SP w Żytkiejmach, Tomasz Gałaszewski SP nr 1 w Gołdapi i Szymon Orawczak z SP nr 1 w Gołdapi.

Laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody w konkursie - książki przyrodnicze, gry edukacyjne, akcesoria szkolne - zostały sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu na stronie parku.


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka