Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie „Grzybobranie". Konkurs polega na dostarczeniu do siedziby Parku w Żytkiejmach najdorodniejszego grzyba z rodzaju borowik, podgrzybek lub koźlarz. W każdej z tych trzech kategorii zostanie wyłoniony laureat bądź laureaci.

Za najdorodniejszy grzyb komisja uzna ten, który ma największy obwód kapelusza. Do konkursu należy zgłaszać grzyby o zdrowym wyglądzie zewnętrznym (bez większych uszkodzeń kapelusza spowodowanych np. obgryzieniem przez zwierzęta).

 

 

Grzyby można dostarczać do siedziby Parku w okresie od 16 sierpnia do 15 października 2010 roku , od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. Po dokonaniu pomiarów grzyba i zrobieniu fotografii grzyb zostanie zwrócony znalazcy.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 października 2010 roku. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej. W przypadku, gdy uczestnik jest osobą niepełnoletnią, przystąpienie do konkursu wymaga pisemnej zgody jego opiekuna.

Zapraszamy!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka