Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej rozstrzygnął konkurs „Ptasi lapbook”. Zwycięzcami zostali Oskar Samsonowicz i Weronika Kudrycka.

Do konkursu wpłynęło ponad 70 prac uczniów klas 4-8 z siedmiu szkół podstawowych z powiatu gołdapskiego. Lapbooki zachwycały kolorami, kreatywnością i formami przekazu, a wiele z nich zawierało autorskie elementy opracowane przez uczniów: rebusy, krzyżówki, quizy, własne rysunki. Komisja oceniała poprawność merytoryczną, wartość edukacyjną, estetykę i technikę wykonania, nakład pracy oraz inwencję własną autora. Nagrodzono 21 prac w dwóch kategoriach wiekowych.

 • kategoria: klasy 4-5
  1 miejsce Oskar Samsonowicz, kl. 4b, SP3 w Gołdapi
  2 miejsce ex aequo: Filip Kamiński, kl. 4b, SP 1 w Gołdapi; Tomasz Klimko, kl. 4a, SP 1 w Gołdapi
  3 miejsce Dominika Karwel, kl. 5b, SP 3 w Gołdapi
  wyróżnienia: Patryk Buraczewski, kl. 5b, SP3 w Gołdapi; Julia Deptuła, kl. 5c, SP3 w Gołdapi; Wojciech Garackiewicz, kl. 4b, SP1 w Gołdapi; Wałerija Moroz, kl. 5b SP3 w Gołdapi; Szymon Mościński, kl. 5, ZPEW w Gołdapi; Piotr Putra, kl. 4b, SP3 w Gołdapi;Ewa Rudnik, kl. 5a, SP 1 w Gołdapi; Patrycja Szczodrońska, kl. 4, SP w Żytkiejmach; Sara Witczak, kl. 5c, SP1 w Gołdapi

 • kategoria: klasy 6-8
  1 miejsce Weronika Kudrycka, kl. 6, SP w Grabowie
  2 miejsce ex aequo: Maja Sawicka, kl. 7, SP w Grabowie; Bartosz Skiba, kl. 8, SP w Pogorzeli
  3 miejsce Zofia Kowalewska, kl. 6c, SP3 w Gołdapi
  wyróżnienia: Wojciech Frydecki, kl. 7a, SP1 w Gołdapi; Lena Jankowska, kl. 7a, SP1 w Gołdapi; Tymoteusz Kołodziej, kl. 6c, SP3 w Gołdapi; Tymon Mościński, kl. 6a, SP5 w Gołdapi

Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Każdy uczeń dostanie dyplom i nagrodę, a lapbooki trafią z powrotem w ręce ich autorów, by służyły w domu, klasie, szkole. Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej.

✍️ Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.