DUBENINKI. Ewa Bogdanowicz-Kordjak będzie nowym sekretarzem gminy Dubeninki. Wójt Ryszard Zieliński zakończył procedurę naboru, rozpoczętą w drugiej połowie stycznia br.

Pani Ewa Bogdanowicz-Kordjak spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Test kwalifikacyjny i rozmowa kwalifikacyjna potwierdzają dobrą znajomość zagadnień związanych z samorządem terytorialnym oraz niezbędną wiedzę w zakresie objętym zadaniami przewidzianymi do wykonywania na wyzej wymienionym w stanowisku. Wykazała się znajomością przepisów i zagadnień wskazanych w ogłoszeniu o naborze.

Ryszard Zieliński, wójt gminy Dubeninki

Mieszkanka Galwieć przed laty była wicestarostą gołdapskim, a aktualnie pracuje w Urzędzie Miejskim w Gołdapi na stanowisku kierownika wydziału oświaty i spraw społecznych. Pracę w Dubeninkach prawdopodobnie rozpocznie w maju.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.