DUBENINKI. 18 października w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie 5 parom małżeńskim z terenu gminy Dubeninki, które przeżyły razem pół wieku. Wspólne 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.

Wójt gminy Ryszard Zieliński w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył parom medale oraz list gratulacyjny od wojewody warmińsko-mazurskiego.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana i marsz weselny Mendelsona. Po części oficjalnej dostojni jubilaci wraz z rodzinami zostali zaproszeni przez wójta na wspólny poczęstunek oraz miłą chwilę wspomnień.

Swój jubileusz świętowali:

  • Danuta i Stefan Barszczewscy
  • Jolanta i Roch Chomentowscy
  • Helena i Henryk Kilonowie
  • Zdzisława i Marian Werblowie
  • Kazimiera i Franciszek Więckowie

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka