DUBENINKI. Akcja krwiodawcza odbyła się dziś w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach. Jej organizatorem byli Dariusz Ołów i Ochotnicza Straż Pożarna w Dubeninkach.

Chęć podzielenia się cząstką siebie miały 24 osoby, lekarz nie pozwolił jednak dwóm osobom tego zrobić. Krew oddały więc 22 osoby, pozyskano jej prawie 10 litrów.

Dzisiejsza akcja krwiodawcza została włączona do działań w ramach projektu „On, ty i ja razem na szklaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego – II edycja”, dlatego też do jej uczestników trafiły elementy odblaskowe i inne gadżety z tego projektu. Krwiodawców odwiedziła też na chwilę starosta Marzanna Wardziejewska.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading