GMINA DUBENINKI. Policjanci z Gołdapi jak co roku podczas wakacji, wspólnie z przedstawicielami straży pożarnej, straży granicznej oraz pracownikami sanepidu prowadzą kontrole ośrodków wypoczynkowych i obozowisk, w których odpoczywają dzieci i młodzież.

Funkcjonariusze od początku lipca zawitali do harcerzy, kolonistów i obozowiczów w Stańczykach, Żytkiejmach i Bludziach Małych. Przedstawiciel straży pożarnej kpt. Bogdan Mielnik oraz pracownik sanepidu Ewa Bolewska skontrolowali warunki socjalno-bytowe i sanitarne, a policjanci i strażnicy graniczni rozmawiali z organizatorami i uczestnikami o bezpieczeństwie.

Na zajęciach z bezpieczeństwa funkcjonariusze poruszali tematy bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w trakcie wakacji. Niezmiernie ważnym elementem rozmów z dziećmi było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Zawsze i wszędzie warto promować bezpieczne zachowania na drodze, dlatego też policjanci wypoczywającym dzieciom przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze będąc zarówno pieszym, rowerzystą czy też pasażerem samochodu.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading