LINOWO. Osiem pań z terenu gminy Dubeninki przygotowało pączki i wzięło udział w dziewiątej edycji konkursu „Wypieki karnawałowe w kategorii pączki”, zorganizowanego przez GCK w Dubeninkach, świetlicę w Linowie i sołtysa sołectwa Linowo. Rozstrzygnięto go 28 lutego podczas „Tłustego czwartku w Linowie” - imprezy organizowanej od wielu lat w tamtejszej świetlicy.

Pączki oceniało jury w składzie: Małgorzata Truchan, Tadeusz Rydzewski, Wiesława Raczyło, Monika Bernatowicz i Marianna Karwel. Oceniany był wygląd zewnętrzny, sposób zaprezentowania, smak i ogólne wrażenie. Konkurs wygrała Małgorzata Bernatowicz, drugie miejsce zajęła Grażyna Balczun, zaś trzecie Barbara Wójtowicz. Po rozstrzygnięciu konkursu pączki zostały zjedzone przez obecnych na tłustoczwartkowej imprezie.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading