EŁK / GMINA DUBENINKI. Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne oraz Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej zapraszają do udziału w działaniu „Rowerem i pieszo przez Puszczę Romincką”.

 • Trasa piesza liczyć będzie około 15km.
  Start: Dubeninki
  Trasa: Dubeninki - mosty kolejowe na rzece Bludzi i wiadukt w Kiepojciach - park podworski w Bludziach Wielkich - rzeka Bludzia i rzeka Błędzianka - Błędziszki - Błędziszewo - Błąkały - Stańczyki
  Prowadzący: Jarosław Wasilewski - instruktor turystyki kwalifikowanej w zakresie: turystyka piesza nizinna ,Licencjonowany przewodnik turystyczny na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, należy do Towarzystwa Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej
 • Trasa rowerowa liczyć będzie około 50km.
  Start: Stańczyki
  Trasa: Stańczyki - Żytkiejmy - Skajzgiry - Golubie - Stańczyki
  Prowadzący: Andrzej Salik - instruktor turystyki kwalifikowanej w zakresie turystyki rowerowej, należy do Towarzystwa Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej.

Więcej informacji w regulaminie.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading